Turystyka integracyjna

Turystyka integracyjna

Poza wykonywaniem zadań i strzelaniem z karabinków wspólny wyjazd może mieć również inne, czysto poznawcze walory. Jeśli firma woli dać pracownikom większą swobodę w materii integracji, może po prostu zorganizować wycieczkę i wspólny wypoczynek.

Zwiedzanie lokalnych atrakcji, wieczorne imprezy – to także doskonała i znacznie tańsza koncepcja. Wszakże wieczory zapoznawcze, które rodzą się spontanicznie i oddolnie

Czytaj dalej »

Jak wybrać typ imprezy?

Jak wybrać typ imprezy?
www.azspodlasie.eu

Najczęściej event obliczony na integrację jest przygotowywany w pierwszych tygodniach działania nowego zespołu, a czasami ma on miejsce jeszcze zanim obowiązki się rozpoczną. Dzięki temu ludzie są wstępnie ze sobą zapoznani, a niewykluczone, że już nawiążą się między nimi pierwsze bliższe relacje.

Początki nowej pracy wymagają od każdego pewnego przełamania. Jeśli ktoś miewa problemy z nawiązywaniem kontaktów, to profesjonalnie zorganizowana integracja

Czytaj dalej »

Intrygujący pokaz iluzji

Intrygujący pokaz iluzji

Lubimy efektowne i widowiskowe pokazy. Przykuwają one uwagę i często zostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia. Wiedzą o tym iluzjoniści, którzy oferują swoje usługi również w zakresie imprez integracyjnych.

Działają nawet całe grupy artystyczne, które łączą iluzję z elementami teatralnymi i muzycznymi. Warto sięgnąć właśnie po taki typ widowiska, ponieważ jest doskonałą rozrywką dla każdego.

www.kimah.com.pl Czytaj dalej »

Gdzie szukać ciekawych ofert?

Gdzie szukać ciekawych ofert?

Poznaliśmy kilka koncepcji integracyjnych imprez firmowych. Jednak w rzeczywistości temat został zaledwie zasygnalizowany, albowiem możliwości jest znacznie więcej. My ograniczyliśmy się zaledwie do zestawu najpopularniejszych z nich.

Co zrobić, gdy chcemy przejść do konkretów i urządzić event, który scementuje zespół w przedsiębiorstwie? Krok pierwszy i w sumie najważniejszy to skorzystanie z internetu.

Czytaj dalej »

Fajka wodna i smak orientu

Fajka wodna i smak orientu

Cenionym rozwiązaniem są również imprezy profilowane tematycznie. Z jednej strony integrują one ludzi, a z drugiej dają im możliwość zetknięcia się z czymś nowym, czego do tej pory nie znali.

W Europie dużą popularnością cieszy się kultura orientalna. Jest w niej spory potencjał tajemniczości, który działa na nas szalenie kusząco. Skoro zatem orient się nie nudzi, można pójść właśnie w tym kierunku.

Czytaj dalej »